Hakkımızda

Mersa mühendislik Toshiba klima yetkili satıcısıdır. İstanbul Anadolu yakasında Toshiba klima ürünlerini inceleyebileceğiniz mağazası ile hizmet vermektedir.


Toshiba şirketi hakkında

Elektronikte dünya lideri olan Toshiba, şirketin önemli bir oyuncu olduğu tüm sektörlerde en yüksek kalite standartlarını ve yenilikleri sunmayı taahhüt eder.

Bu ilkeler, Toshiba'nın konut ve ticari uygulamalar için uygun pazar lideri ürünler geliştirmeye devam ettiği klima bölümü için geçerlidir.

Toshiba yeniliğe açık bir tutkudur ve sürekli olarak, klimalarımızın çevrenin korunmasına yardımcı olurken, dünyadaki kullanıcılara güvence ve güvenilirlik sunmasını sağlamak için çalışır. Çevre yönetim sistemi ISO 14001 sertifikasına sahiptir ve Japonya'da Uluslararası Ticaret ve Sanayi Ödülü de dahil olmak üzere 14 çevre ödülü ile sektörü yönlendirir. Toshiba, R410A Soğutucu akışkan üzerinde çalışan enerji verimli split ve VRF ürünlerini tasarlamaktan övgüyle söz etti.

Tüm Toshiba sistemleri, enerji verimliliği, güvenilirlik, estetik ve kurulum kolaylığına önem vermek üzere tasarlanmıştır.

2012'de Toshiba İklimlendirme, İngiltere'de yoğun bir karbon azaltma programı ve sertifikalı karbon dengeleme sonrasında karbon alanında nötr statüye ulaştı ve alanında önde gelen doğrulama ve belgelendirme kuruluşu olan CarbonNeutral Company oldu ve şu anda resmi olarak bir CarbonNeutral® bölümü olarak kabul edildi

Teklif İsteyin
Teklif İsteme Formu
Ücretsiz keşif talepleriniz ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz: